-
SjetneBoden åpen for utlån
Festforestilling for frivillige
Søndag 5. desember inviterer Trondheim kommune byens frivillige til festforestilling i StudentersamfunnetTradisjonen tro inviterer Trondheim kommune til festforestilling for frivillige, i forbindelse med Frivillighetens dag, 5. desember. Denne forestillingen er en gave fra Trondheim kommune til alle som yter en frivillig innsats og bidrar til et rikt mangfold i byen vår. I år vil ordfører Rita Ottervik dele ut både Frivilligprisen og Mangfoldsprisen.
Festforestillingen ledes av Charlotte Audestad. Artistene som opptrer ser du omtalt på plakaten.
Forestillingen er gratis, og passer for alle. Selv om forestillingen er gratis, må du på forhånd hente ut billetter. Dette gjør du selv på Hoopla. Bruk linken her: Billetter til Festforestilling for frivillighet og mangfold 2021. Trenger du hjelp til å hente ut billetter fra Hoopla, så ta kontakt med post@sjetne.frivilligsentral.no
Del på:
-
Månedens turmål
-
Bli med som natteravn
Fredag- og lørdager i sommerhalvåret går frivillige voksne Natteravn i nærområdet vårt. Bli med å gå natteravn en kveld i året du også!
-
Månedens turdag med frivilligsentralene
-
Frivilligsentralens mål i 2025
Årsmøtet i Sjetne frivilligsentral er avholdt. Nytt styre er valgt og budsjett og handlingsplan for 2025 godkjent!