-
Bli med som natteravn
Fredag- og lørdager i sommerhalvåret går frivillige voksne Natteravn i nærområdet vårt. Bli med å gå natteravn en kveld i året du også!
Kort&godt
Kort & godt er et enkelt forsøk på å gi en kortfattet oppdatering av noe av det som foregår i regi av Sjetne frivilligsentral og våre samarbeidspartnere.Vi tenker vel Kort & godt at vårt lille nyhetsbrev kan være en fin anledning til å framsnakke noe av det frivillige engasjementet som foregår i nærområdet vårt på Tiller, i Sjetnemarka og i Okstad/Kroppanmarka. Ingen fast utgivelse, men vi sender kort & godt ut når vi har tid til å skrive noen ord. 
Del på:
-
SjetneBoden åpen for utlån
-
Trond Helge synger norske favoritter
-
Nytt år og mye fellesskap
Å være en del av fellesskapet skaper trygghet. I Sjetnemarka og Tillerområdet finnes mange nærmiljøaktiviteter hvor du kan gjøre noe sammen med andre.
-
Fellestrim i nærmiljøet
Er du hjemme på dagtid? Kanskje du har lyst til å bli med i noen av de trivelige trimgruppene som foregår på dagtid i nærmiljøet?